Dołącz do nas

» Dołącz do nas

Jeśli uczysz się, studiujesz lub jesteś doktorantem, lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać i uczestniczyć w inicjatywach edukacyjnych, być ich współautorem i promotorem, Instytut Tertio Millennio jest właśnie dla Ciebie!

 

Szukamy młodych ludzi, którzy chcą się rozwijać, są pełni pasji, nie boją się wyzwań i są gotowi współtworzyć projekty edukacyjne oraz poznawać i zgłębiać nauczanie Jana Pawła II.

 

Oferujemy:

  • udział w realizacji trwających w ciągu całego roku inicjatyw,
  • zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu organizacji polskich i międzynarodowych projektów,
  • kontakt ze znanymi i cenionymi partnerami Instytutu,
  • poznanie ciekawych ludzi i możliwość wspólnego spędzenia czasu w ramach tertiowych wyjazdów i spotkań integracyjnych,
  • ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy dzięki debatom i seminariom prowadzonym w Instytucie oraz skarbom ukrytym w bogatej bibliotece i Medialnym Archiwum,
  • włączenie się w szeroki program popularyzowania nauczania Jana Pawła II.

 

Obecnie oferujemy wolontariat przy następujących projektach: Konkurs Papieski, Szkoła Zimowa, Szkoła Letnia, Medialne Archiwum JP2, współpraca z Regionalnymi Ośrodkami Instytutu w całej Polsce. Ponadto możesz wspomóc Instytut jako grafik lub webmaster, pomóc w budowaniu wizerunku Instytutu i pozyskiwaniu funduszy oraz odbyć u nas staż lub praktyki zawodowe.

 

Instytut jest miejscem otwartym na Twoje pomysły. Poza stałymi projektami każdego roku organizujemy nowe, stworzone przez wolontariuszy, dlatego czekamy już teraz na Twoje inicjatywy. Zapewniamy know-how oraz wsparcie ze strony doświadczonych kolegów i koleżanek. Najlepszym gwarantujemy listy rekomendacyjne.

 

Od wolontariusza oczekujemy zaangażowania, odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy. Mamy świadomość Twoich codziennych obowiązków naukowych i jesteśmy elastyczni w kwestii czasu, jaki możesz poświęcić na wolontariat w Instytucie Tertio Millennio.

Dołacz do Nas