Jaśkowiak Jan

jest Prezesem Fundacji „Instytutu Tertio Millennio”. Od 5 lat związany z Instytutem. Swoją przygodę z Instytutem rozpoczął od Szkoły Zimowej w 2016 roku. Koordynował ogólnopolski projekt Dar na 100 związany z setną rocznicą urodzin Jana Pawła II. Obecnie Pełnomocnik Wojewody Dolnośląskiego ds. rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i organizacji pozarządowych. Od 2014 roku pełni funkcję radnego Rady Miejskiej w Świdnicy. Do rady startował jako kandydat bezpartyjny. Pełni również funkcję prezesa zarządu Stowarzyszenia Dla Dobra Publicznego z siedzibą w Świdnicy.

Ukończył dyplomację europejską na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia Master of Business Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Obecnie student Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (dziedzina – ekonomia i finanse). W trakcie doktoratu zgłębia wiedzę w zakresie ekonomii ortodoksyjnej i ekonomii heterodoksyjnej. Ukończył studia Executive MBA na Collegium Humanum.

W wolnym czasie realizuje swoje hobby i zainteresowania – pływanie, w tym także na wodach otwartych, piłka nożna, wędrówki po górach, a także spływy kajakowe.