Szobak Dominik

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach stypendiów naukowych dwukrotnie kształcił się za granicą w Hiszpanii i Turcji. Z wykształcenia również informatyk.

Od lat związany z branżą Public Relations, Public Affairs oraz komunikacji kryzysowej. Dotychczas obsługiwał globalne podmioty m.in. z branży finansowej, energetycznej, IT, nieruchomości, medycznej, handlu detalicznego oraz wiele innych. Analityk danych oraz zwolennik budowania przejrzystych i zrozumiałych procedur, a także minimalizacji ryzyka w zarządzaniu.

Ekspert w zakresie bezpośredniego kontaktu z klientem na poziomie wysokiego managementu oraz prezesów spółek, przygotowania i wdrażania długofalowych strategii komunikacji oraz obsługi kryzysów komunikacyjnych i wizerunkowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Posiada doświadczenie w międzynarodowej korporacji w hiszpańskojęzycznym zespole. Zaangażowany w działalność III sektora. Obecnie także przedsiębiorca w branży metalurgicznej oraz rowerowej.

Wielki pasjonat kolarstwa szosowego, cyberbezpieczeństwa, technologii Blockchain oraz rynków kapitałowych. Należy do grona polskich redaktorów Wikipedii. Z Instytutem związany od 2013 roku.