• Rybacka 1, 82-110 Kąty Rybackie
  • 02.08 - 04.08.2024 17:00

Kajaki z Instytutem Tertio Millennio

Zapraszamy na Kajaki z Instytutem Tertio Millennio!

Zgodnie z naszą instytutową tradycją, serdecznie zapraszamy Cię do udziału w tegorocznym niezapomnianym spływie Kajakowym ITM. Przygotuj się na fantastyczną przygodę, która odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia lub nawet do 6 sierpnia 2024 roku!

Odkryj uroki Szkarpawy

Tym razem zabierzemy Cię w podróż po malowniczej Pętli Żuławskiej, której sercem jest rzeka Szkarpawa. Ta spokojna rzeka o długości około 25 km meandruje leniwie przez żuławskie pola i urocze wioski. Oto nasza rekomendowana trasa:

02.08. (piątek): popołudnie/wieczór: przyjazd do Kątów Rybackich
03.08. (sobota): Drewnica – Żelichowo / 19 km
04.08. (niedziela): Żelichowo – Osłonka / 13 km / opcja powrotu
05.08.(poniedziałek): opcja kontynuowania / wyjazd nad morze / szczegóły do ustalenia z chętnymi osobami / opcja powrotu
06.08.(wtorek): opcja kontynuowania / wyjazd nad morze / szczegóły do ustalenia z chętnymi osobami i powrót

Przeżyj niezapomnianą przygodę

Podczas spływu kajakowego będziemy delektować się bliskością natury, eksplorując malownicze zakątki Żuław Wiślanych. Nasze noclegi na polach namiotowych z infrastrukturą sanitarną zapewnią komfort po dniu pełnym wrażeń na rzece. Wspólne gotowanie posiłków na kuchence polowej będzie doskonałą okazją do integracji!

Koszt

Koszt: 3 dni – 250 zł (wypożyczenie kajaków, transport kajakowy, pola namiotowe)/ 4 dni – do ustalenia / 5 dni – do ustalenia. Zarówno jedzenie, jak i dojazd na Żuławy Wiślane jest we własnym zakresie.

***

Jeżeli zastanawiasz się, czy ten wyjazd jest dla Ciebie, czy dasz sobie radę… Nie ma o czym dłużej myśleć! Dołącz do nas i przekonaj się, że warto być częścią tej niezwykłej przygody!

Na zgłoszenia czekamy do 5 lipca 2024 roku, o wpisaniu na listę uczestników spływu kajakowego decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względów logistycznych ograniczamy liczbę osób do 26, zachowując parytet. Podczas wyjazdu pływamy z całym bagażem w kajaku.

Do zobaczenia na spływie kajakowym ITM!

 

Rejestracja